Partnerzy

Nasi Partnerzy to firmy i instytucje, z którymi mamy lub mieliśmy ogromną przyjemność współracować.


    • gotowespolki.pl Spółki krajowe i zagraniczne. Koncesje Paliwowe. Licencje na Transport. Fundacje. Raje podatkowe. Wszystkie formalności od ręki, profesjonalna obsługa, bezzwłoczny dojazd, kantor. Wirtualne biura. Indywidualne doradztwo. Strony internetowe. Reprezentacja w urzędach. Obsługa księgowa.
    • top-kantor.pl Internetowa Platforma Płatnicza to nowoczesna platforma wymiany walut online z możliwością realizowania płatności i przelewów na rzecz kontrahenta. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Przedsiębiorców jak i Klientów detalicznych. Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej umożliwiło nam opracowanie bezpiecznych rozwiązań, dzięki którym Klient może w pełni kontrolować koszty związane z wymianą walut, a także dokonywać płatności za prąd, gaz, telefon i inne zobowiązania z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.
    • goldbalance.pl Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski oraz Niemiec w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w rekrutacji i zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z europy wschodniej. publikujemy oferty we własnym serwisie job4ukraine.com oraz na partnerskich portalach pracy działających na terenie ukrainy. Współpracujemy z serwisami partnerskimi z ukrainy, rosji, białorusi, gruzji, kazachstanu, azerbejdżanu.
    • brawisto.pl Pracujemy dla ponad 300 podmiotów. Nasze biuro rachunkowe odpowiednio dostosowuje rodzaj dokumentowania operacji gospodarczych oraz opodatkowania, w zależności od wielkości przedsiębiorstwa, a także rodzaju wykonywanej działalności. Wszystkie prace realizujemy terminowo, a przy tym i precyzyjnie.
    • fundacjaglosmlodych.org Fundacja Na Rzecz Promocji i Rozwoju – „Głos Młodych ” jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem osób uzdolnionych artystycznie oraz naukowo. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.

 


Cieszymy się, że grono naszych partnerów stale się powiększa.